Політика конфіденційності

ПОЛІТИКА КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ

ДО КОГО ЗАСТОСОВНА НАША ПОЛІТИКА КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ?

Інформація, зазначена нижче, призначена для Користувачів сайту salardo.com для інформування їх про порядок збору персональних даних, їх використання, зберігання та захисту.

Використовуючи, заповнюючи заявку на зворотний зв’язок (служба зворотного зв’язку з Користувачем), Ви погоджуєтесь на використання нами цієї Вашої інформації, її зберігання та захист як зазначено в цьому документі. Якщо ж Ви не згодні з документом про політику конфіденційності, будь ласка, не використовуйте нашу службу зворотного зв’язку з клієнтом.

ЯКІ ДАНІ (ІНФОРМАЦІЮ) МИ ЗБИРАЄМО?

Інформацію технічного характеру. Під час відвідування сайту є інформація, що автоматично записується (адреса вашого внутрішнього протоколу, адреса веб-сторінки яку Ви відвідали, країну, місто з якого здійснювався вхід на сторінку, а також провайдера, тип та налаштування вашого браузера, дату та час вашого доступу, мова якою ви відвідували сторінку та інші служби веб-відстеження).

Інформацію, яку Ви вказуєте заповнюючи заявку на зворотний зв’язок. Коли Ви заповнюєте заявку на зворотний зв’язок, Ви добровільно надаєте нам інформацію, за допомогою якої ми можемо Вас ідентифікувати (ім’я, прізвище, контактні дані), а також ми надаємо Вам можливість задати нам запитання в режимі он-лайн оператору, заповнивши відповідну графу в правому нижньому кутку.

Залишаючи на Сайті свої дані та використовуючи Сайт Користувач висловлює свою повну згоду з умовами цієї Політики.

Увага! Ви маєте право отримати від нас стирання особистих даних (“право бути забутим”) відповідно до пункту (а) статті 17 (1). Щоб скористатися цим правом, будь ласка, зв’яжіться з нами за адресою: sale@salardo.com

ЯК МИ ВИКОРИСТОВУЄМО ІНФОРМАЦІЮ, ЯКУ МИ ЗБИРАЄМО?

Інформація, яку Ви надали, може бути використана для надсилання вам документів та інформації, для зв’язку з вами, щоб обговорити вашу зацікавленість в on-line-службі, наших продуктах і послугах, а також для надсилання вам інформації про рекламні акції або заходи.

Будь-яка інформація, яка добровільно подана у формі зворотного зв’язку в нашій on-line-службі або в будь-якому опитуванні, яке ми ініціюємо, і в якому ви берете участь, використовується з метою огляду цього зворотного зв’язку, можливості зв’язатися з вами для того, щоб відповісти на ваші запитання, надсилання інформації, поліпшення нашої онлайнової служби та інше.

Саме за допомогою збору цих даних ми аналізуємо дії відвідувачів і роботу сайту, з метою його оптимізації та поліпшення функціональних можливостей.

За необхідності в будь-який момент Ви зможете поміняти налаштування Вашого браузера, з метою блокування всіх файлів cookie, або сповіщення про їх відправку. При цьому слід пам’ятати, що після такого переналаштування браузера деякі функції і сервіси сайту не зможуть працювати в повному обсязі.

 

У разі незгоди Користувача з умовами цієї Політики використання Сайту та/або будь-яких Сервісів, доступних під час використання Сайту, має бути негайно припинено.

МЕТА, З ЯКОЮ ЦІ ДАНІ НЕОБХІДНІ:

Ваше Ім’я застосовується для особистих звернень до Вас, e-mail і номер телефону необхідні для проведення розсилки, новин, корисної інформації та комерційних пропозицій.

Зазначені Вами дані ні за яких умов не передаються третім особам, крім випадків, передбачених законодавством. Ця інформація зберігається на захищених серверах і використовується відповідно до його політики конфіденційності.

Також, за необхідності, Ви можете відключити розсилку в будь-який момент, видаливши з нашої бази Ваші контактні дані. Для цього в кожному одержуваному Вами листі є спеціальне посилання, на яке Вам необхідно клікнути для відписки від розсилки.

УМОВИ КОРИСТУВАННЯ САЙТОМ, А ТАКОЖ ПОСЛУГАМИ, ЩО НАДАЮТЬСЯ АДМІНІСТРАЦІЄЮ

Користувач при користуванні Сайтом, підтверджує, що:

– володіє всіма необхідними правами, що дозволяють йому здійснювати комунікацію з Адміністрацією і використовувати Послуги сайту;

– вказує достовірну інформацію про себе в обсягах, необхідних для користування Послугами Сайту;

– вказує достовірну інформацію про себе в обсягах, необхідних для користування Послугами Сайту;

– ознайомлений з цією Політикою, висловлює свою згоду з нею і приймає на себе зазначені в ній права та обов’язки. Ознайомлення з умовами цієї Політики і проставлення галочки під посиланням на дану Політику є письмовою згодою Користувача на збір, зберігання, обробку та передачу третім особам персональних даних, які надаються Користувачем.

Адміністрація не перевіряє достовірність одержуваної (зібраної) інформації про Користувачів, за винятком випадків, коли така перевірка необхідна з метою виконання зобов’язань перед Користувачем.

СПОСОБИ ЗАХИСТУ ОСОБИСТИХ ДАНИХ:

Для захисту Вашої особистої інформації, зазначеної на нашому сайті, ми використовуємо різні заходи безпеки: адміністративні, технічні та управлінські. Також, ми дотримуємося різних міжнародних стандартів контролю, які спрямовані на роботу з особистою інформацією.

Кожен співробітник, який працює в нашій Компанії, ознайомлений з нормами, інструкціями контролю та Повідомленням про конфіденційність. І, незважаючи на те, що ми намагаємося убезпечити Ваші особисті дані, все ж рекомендуємо Вам самим вжити всіх необхідних заходів безпеки під час перебування в Інтернеті. Наш сайт захищений від несанкціонованого використання зазначеної Вами інформації, однак, ми не можемо дати гарантію, що наші запобіжні заходи попередять незаконний доступ до цієї інформації хакерів інших організацій.

У тому разі, якщо цю політику конфіденційності буде змінено, Ви зможете про це дізнатися, прочитавши інформацію на цій сторінці.

error: Content is protected !!
Close

Cart

У кошику немає товарів.